Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Barva
 • Materiál
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • DESIGUAL Šaty, Kabelky, Vesty, Oblečení, Boty

  81

  Premium značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace
  Značka Desigual byla založena v roce 1984 v Barceloně, Španělsko. Zakladateli jsou Thomas Meyer a Manel Adell. Název Desigual znamená "nerovný" a symbolizuje odvahu, originalitu a odlišnost. Mnoho lidí neví, že první kolekce byla zaměřena na džíny a většina oblečení byla ručně malována. Desigual používá různé materiály, jako jsou bavlna, polyester, viskóza a kůže, a je známý pro své výrazné a barevné vzory. Tato značka patří do střední cenové kategorie a cílí na mladou a kreativní klientelu. Desigual má své obchody po celém světě, stejně jako internetový obchod. Mezi celebritami, kteří rádi nosí oblečení od Desigual, patří například Madonna, Shakira nebo Kate Moss. Zajímavostí je, že každá sezóna má své vlastní barvy, které se používají v produktech této značky.
  -7%
   
  1 555 Kč 1 455 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Černobílý Batoh DESIGUAL

  -39%
   
  1 222 Kč 756 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Béžový Batoh DESIGUAL

  -40%
   
  2 555 Kč 1 555 Kč
  DE 40 | M
  DESIGUAL OUTLET

  Modrá Prošívaná Dámská Bunda DESIGUAL Outlet

  -7%
   
  1 555 Kč 1 455 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Povlečení Desigual

  -8%
   
  1 333 Kč 1 233 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Modrá Kabelka DESIGUAL

  -50%
   
  1 222 Kč 611 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Šedá Kabelka DESIGUAL

  -50%
   
  999 Kč 500 Kč
  DESIGUAL SECOND
  HAND

  Černá Kabelka DESIGUAL Second Hand

  -50%
   
  1 999 Kč 1 000 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Béžová Kabelka DESIGUAL

  -50%
   
  999 Kč 500 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Povlečení

  -44%
   
  999 Kč 569 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Povlečení Desigual

  -38%
   
  819 Kč 513 Kč
  L
  DESIGUAL OUTLET

  Černé Legíny DESIGUAL Vel. L

  -49%
   
  999 Kč 519 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Povlečení Na Peřinu

  -48%
   
  857 Kč 453 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Černá Kabelka DESIGUAL

  -4%
   
  888 Kč 858 Kč
  DESIGUAL SECOND
  HAND

  Modrá Kabelka DESIGUAL Secondhand

  -50%
   
  999 Kč 500 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Povlečení Desigual

  -20%
   
  1 555 Kč 1 255 Kč
  46 | L
  DESIGUAL OUTLET

  Červené Letní Šaty Bez Rukávů DESIGUAL Vel. 46

  -24%
   
  1 222 Kč 939 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Černá Kabelka DESIGUAL

  -8%
   
  777 Kč 717 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevný Potah Na Peřinu

  -50%
   
  2 333 Kč 1 167 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevná Kabelka DESIGUAL

  -34%
   
  582 Kč 387 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Barevná Kabelka DESIGUAL

  -20%
   
  1 555 Kč 1 255 Kč
  38 | S
  DESIGUAL OUTLET

  Modré Džínové Šaty Bez Rukávů DESIGUAL Vel. 38

  -51%
   
  601 Kč 300 Kč
  110/128 cm
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Dětské Legíny Desigual

  -10%
   
  444 Kč 404 Kč
  XL
  DESIGUAL OUTLET

  Hnědé Legíny DESIGUAL Vel. XL

  -30%
   
  999 Kč 709 Kč
  DESIGUAL OUTLET

  Černá Kabelka DESIGUAL

  -7%
   
  666 Kč 626 Kč
  S
  DESIGUAL OUTLET

  Zelené Legíny DESIGUAL Vel. S

  -4%
   
  756 Kč 726 Kč
  EU XL | S
  DESIGUAL OUTLET

  Barevné Sportovní Dámské Kalhoty DESIGUAL Vel. XL

  -25%
   
  555 Kč 421 Kč
  L
  DESIGUAL SECOND
  HAND

  Dámská Letní Košile

    Všechny kategorie

  Musím se přiznat, že jsem o této znače nikdy neslyšel. Po tom, co jsem dostal zadáno o ní napsat článek jsem si její název napsal do internetového vyhledavače a objevilo se mi spoustu zajímavých šat. Byly většinou zelené barvy s nějakým vzorem. Celkově na mě působily moc příjemně. Originálně, přírodně a sympaticky. Zkrátka mě zaujaly hned na ten úplně první pohled. V tu chvíli, kdy jsem je spatřil se mi vybavila džungle. Divoká, zelená a krásná. Neočekávatelná a nepředvídatelná. Přesně taková, jako jsou šaty od Desigual. Tyto obrázky mě okamžitě namotivovaly k tomu, abych se o této značce dozvěděl více. Pojďme se tedy podívat, jaké byly její začátky.

  Historie

  Tato společnost byla založena v roce 1984 švýcarským návrhářem Thomasem Meyerem (který je stále hlavním držitelem akcii firmy Desigual) když si ve svých mladých letech užíval party život na Baleárském ostrovu Ibize. Jeho ambicí a snem bylo tvořit něco unikátního, v čem by se odrážely vlastnosti a osobnost každého člověka, protože každý člověk je jedinečný a originální. Stejně tak, jako pestré vzory oblečení od této společnosti. Zároveň chtěl, aby bylo jeho oblečení dostupné v cenové kategorii pro všechny. Tato kombinace vlastností oblečení měla velký úspěch a jeho firma se začala rapidně rozrůstat. Pobočky se šířily po celé Evropě přes Francii, Španělsko a Itálii.

  Nové kamenné obchody se rozšířily také přes Atlantický oceán do Ameriky a poté na východ do Asie. V posledních letech se firma proslavila svou kontroverzní kampaní „Walk in naked, walk out dresed.“ V podstatě šlo o to, že kdokoliv, kdo přišel na pobočku Desigual dostal zdarma nějaký kus oblečení. Poprvé tato akce proběhla v Madridu a ráno před otevírací dobou se u pobočky tvořily fronty, ve kterých se lidé připravovali na vysvléknutí. Tak se o firmě začalo šířit povědomí ještě více, než doteď. V roce 2014 vydala tato značka velmi kontroverzní reklamu. Okolo dnu matek natočili spot, ve kterém žena propichuje kondom se slovy „you decide“, tedy „vy rozhodujete.“ Firma sklidila velkou vlnu kritiky a byla obviněna ze sexismu, ale sama společnost si za touto reklamou stála a bránila ji.

  Výrobky

  Produkty této firmy jsou zcela unikátní. Potisk typický pro tuto značku je trendy, moderní a stylový. Každý druh oblečení vypadá úplně jinak a odlišíte se jím od zbytku světa. Tato značka si zakládá na originalitě a na různorodosti jejich výrobků. Na rozdíl od všech kultovních značek nebyla tahle založena v U.S.A, ale ve Španělsku, a je až neuvěřitelné, jak se tento fakt projevuje. Minimalistické oblečení, které vychází ze západní kultury od amerických návrhářů se od tohoto druhu oblečení nesmírně liší. Je živější a jeho vzory jsou plné radosti. Další faktor, který je odlišný od ostatních značek je asymetrie, kterou zboží od firmy Desigual překypuje. Z tohoto důvodu také nese tento španělský podnik jméno Desigual. V českém překladu toto slovo totiž znamená asymetrie/asymetrický.

  Tato firma si zakládá na filozofii pozitivity, štěstí, tolerance a zábavy. A skutečně jsou to emoce, které jsem cítil, když jsem poprvé spatřil některé kousky oblečení, které tato firma vyrábí. Při pozorování šatů jsem se rázem ocitnul na pláži, nade mnou svítilo slunce, moře šumělo a já si užíval této krásné chvíle. Oblečení Desigual není pouze módní záležitostí, nýbrž i věcí silně emoční.

  Kolekce

  Každou sezónu se můžete těšit na nové barevné kolekce vytvořené Desigual designéry, kteří přijdou s více než 1 000 novými položkami, jsou zobrazovány po celém světě v jejich zábavných a barevných obchodech. Jednou z nejzajímavějších sbírek od firmy Desigual je oděvní řada, která byla inspirována tajemstvím a kouzlem Cirque du Soleil; kombinace odvážných návrhů spolu s hrůznými cirkusovými umělci a smutnými tvářemi klaunů rozhodně představuje jedinečnou módní linii, která prosazuje pozornost a komplimenty. Nosit Desigual je odvážné, módně inovativní a otevřené. Není časté, aby výrobní řada inspirovala, dávala štěstí a oslavovala nádheru, kterou je život.

  Desigual nabízí oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti, což zajišťuje, že se všichni lidé mohou podílet na jejich pozitivním lehkém oblečení. Je také zajímavé poznamenat, že Desigual má kuchyňskou, ložnicovou a koupelnovou výrobní linii. Kuchyňská produkuje především zástěry na vaření a rukavice na pečení. Znovu se zde setkáváme s pestrobarevným vzorem, který je typický pro tuto značku. Řada ložnice se soustřeďuje na výrobu šťastného povlečení do postelí, které Vám zajistí sladké a příjemné sny. Koupelnová linka vyrábí župany a ručníky, do kterých je radost se utírat. Jejich klasický Desigual vzor, který vzbuzuje jen ty nejpozitivnější emoce, samozřejmě nemůže chybět. Takto se společnost rozhodla šířit štěstí a pozitivitu do životů lidí. Myslím, že se jí to daří velmi dobře, protože kdybych si měl uvařit, umýt se, utřít se do pozitivního ručníku, večer strávit v krásném a příjemném županu a poté ulehnou do pozitivního povlečení – byl bych ten nejšťastnější člověk na světě.

  Obchody

  Jak jsem již dříve zmínil, společnost byla založena na party ostrově Ibiza. Kamenné obchody se poté šířily severně do Francie, Itálie a Španělska. Když se značka uchytila v Evropě, přišla expanze do U.S.A a poté do Asie. V dnešní době se obchody nacházejí v nejrůznějších státech světa, jako je například Argentina, Rakousko, Bělorusko, Dánsko, El Salvador, Řecko, Litva, Puerto Rico a dokonce i na Islandu. Její hlavní ústředna se ovšem nachází ve španělské Barceloně. Firma momentálně vlastní a ovládá přes 320 kamenných obchodů po téměř celém světě. Zaměstnává asi 4 000 zaměstnanců s více než 72 různými národnostmi. Výdělek této firmy roste téměř exponenciálně. V roce 2009 činila jejich roční tržba asi 250 milionů EUR. O rok později to bylo 440 milionů EUR a v roce 2014 skoro jedna miliarda EUR.

  Desigual není žádná malá firma a to je potvrzeno právě jejich sítí obchodů po celém světě. Jejich kamenné obchody vypadají velmi dobře. Mají moderní design a člověk se v nich lehce orientuje. Jsou prostorné a otevřené, takže se v nich lidé cítí pohodlně, stejně tak, jako v jejich oblečení.

  Shrnutí a závěr

  Divokost, vášeň, radost, štěstí, pozitivita…, to jsou emoce, které vyzařují z oblečení a celkově produktů Desigual. Barevné a zajímavé vzory, které se na jejich oblečení nachází nemají žádný substitut. Pokud budete toto oblečení nosit, budete zářit na kilometry daleko. Pozitivní nálada se bude šířit ulicemi, kterými projdete a rozjasní okolní svět. Španělská kultura se velmi silně odrazila v designu těchto módních kousků a padla mi přímo do oka. Upřímně, zrovna si pár asymetrických košilí objednávám. Pokud nosíte oblečení, které představuje váš chtíč a lásku k životu, pak je Desigual značka pro vás!

  Oznamte mi nové kusy této značky