Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Způsoby doručení

Všechny objednávky jsou vyřizovány pokud možno co nejrychleji, abyste obdrželi správnou zásilku včas. Podle hodiny objednání v našem obchodě bude zásilka odeslána stejný nebo následující pracovní den. Objednávky jsou odesílány od pondělí do pátku. Doba vyřízení objednávek je 24 hodin.

 

Česka pošta - Obchodní balík, jak ho znáte!

logo 109 Kč - Balík Do ruky (Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu a to již následující pracovní den po podání.)

logo 103 Kč - Balík Na poštu (Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.)

logo 99 Kč - Balík Do balíkovny (Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.)

 

Balík Do balíkovny může mít maximální hmotnost 5kg nebo počtem 10ks
Balík Do ruky pokud Vás doručovatel nezastihne, nechá lístek v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na Vaší dodací poště. Balík je na poště uložen 7 kalendářních dnů, pokud si jej do té doby nevyzvednete, bude odeslán zpět. Poštu můžete požádat o opakované doručení ve Vámi zvolený den nebo o prodloužení úložní doby.

V případě zakoupení více než 10 ks zboží v jednom baličku účtujeme doplatek 40 Kč, za nákup více než 20 kusů účtujeme doplatek 60 Kč.

Jedna zásilka může obsahovat maximálně 40 kusů zboží za cenu jednoho dopravného.

Objednávky s Českou poštou expedujeme do 2 pracovních dnů

    •    Bližší informace na webu České pošty http://www.balikovarevoluce.cz 
    •    Ohledně změny času nebo dne doručení je nutné kontaktovat Českou poštu.

 

Zásilkovna.cz
Dopravné za 1 balík:                                 49, - Kč     při koupi jednoho kusu   
                                                                    79, - Kč     standardní zásilka
 do 5 kg nebo 10ks

Dopravné za 1 balík:                                 109, - Kč     nadměrná zásilka do 10 kg nebo 15ks

Objednávky doručované společností Zásilkovna expedujeme do 2 pracovních dnů

Parametry standardních zásilek

Nadměrné zásilky

Maximální rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm nebo maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm nebo váha od 5 Kg do 10 Kg.

Od roku 2010 budujeme nejširší síť poboček po celém Česku a Slovensku – díky tomu přesně víme, co si vaši zákazníci doopravdy přejí a co nikoli. Pečlivě podle toho vybíráme města i samotné partnery, dbáme na krátké dochozí vzdálenosti, příjemný personál, velikost provozoven, možnost parkování a mnoho na dalších parametrů. Pobočky vybavujeme systémem čárových kódů a proto se rychlost odbavení jednoho zákazníka pohybuje v řádech vteřin. Stále rosteme a aktuálně v ČR působíme ve všech městech nad 5 tisíc obyvatel.

Důležité: Společnost Zásilkovna uschová vaši zásilku jen po dobu sedmi dní od chvíle, kdy dostanete upozornění, že je zásilka připravena pro vyzvednutí. Tuto lhůtu bohužel nemůžeme nijak prodloužit. Pokud to nestihnete, Zásilkovna vrátí balíček na náš sklad. Kvůli dalším platbám, které budeme nuceni provést, bude bohužel znovu zaslání na Zásilkovnu dražší a cena se tak zdvojnásobí. Snažte se tedy udělat vše pro to, abyste balíček vyzvedli do sedmi dnů, ať nemusíte platit zbytečně více. :-)

 

GLS
Dopravné za 1 balík:                                 109, - Kč

Objednávky doručované společností GLS expedujeme do 2 pracovních dnů

V případě zakoupení více než 10 ks zboží v jednom baličku účtujeme doplatek 40 Kč, za nákup více než 20 kusů účtujeme doplatek 60 Kč.

Jedna zásilka může obsahovat maximálně 40 kusů zboží za cenu jednoho dopravného.

Kurýrní společnost GLS je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. 
    •    GLS doručuje balíky ve všední dny od 8 do 18 h
    •    pokud Vás řidič nezastihne při prvním pokusu o doručení, doručí vám zásilku následující pracovní den
    •    doporučujeme při zadávání objednávky zvolit dodací adresu, na které se po většinu dne vyskytujete. Kurýři GLS Vám zásilku doručí kamkoli, samozřejmě i do zaměstnání. Kurýři služby GLS kontaktují zákazníky telefonicky, v den doručení v dopoledních hodinách, aby se s Vámi domluvili na časových možnostech a místě předání. V případě, že po telefonické dohodě nebudete na adrese zastižen, kurýrní služba se pokusí balíček doručit následující pracovní den. Pokud ani tehdy nebudete přítomni, zásilka bude vrácena na náš centrální sklad a objednávku budeme nuceni stornovat. Rádi bychom upozornili, že nejsme schopni předem ovlivnit hodinu doručení. Konkrétní čas dodání je možné dohodnout přímo s kurýrem v den doručování zásilky.