Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Unimoda Blog

25 06 / 2023
© Emily

Proč je nákup second hand lepší pro životní prostředí


Byla jsem vždy zastáncem starého vtipu: "Ekonomie je jediná disciplína, kde se dvěma lidem může podařit získat Nobelovu cenu za opačné názory". Ale když přijde na otázku ochrany životního prostředí, nemyslím, že by bylo mnoho rozporů. A jeden z nejjednodušších způsobů, jak se zapojit, je nákupem secondhand.

Přečtěte si více
23 06 / 2023
© Emily

Vzestup nakupování online Second Hand


Nakupování Second Hand online je hodně podobné hraní loterie, kromě toho, že vždy vyhrajete ... tak nějak. Mohli byste najít vintage Versace za cenu latte, nebo skončíte se svetrem, který voní jako babiččina půda. Ale hej, je to vždycky dobrodružství. A nezapomeňte, móda je hodně jako komedie, načasování je všechno. Nosit zvonové kalhoty v 70. letech? Groovy. Nosit je v 90. letech? Jste vtip. Nosíte je teď? Hipster-úroveň ironie.

Přečtěte si více
16 05 / 2023
© beata

Seznam 116 různých typů šatů


Vítejte! Připravte se na komplexní seznam 116 různých typů šatů, které vám dnes představíme. Bez ohledu na to, zda jste módní nadšenci, hledáte inspiraci pro svůj šatník nebo prostě chcete objevovat rozmanitost šatů, jste na správném místě.

Přečtěte si více
04 03 / 2021
© text_none_author

100 a mnohem víc důvodů proč si koupit oblečení či obuv od značky Puma online v 2021


Šelma v logu pumy neni jen náhodou. A my Vám ukážeme proč!

Jak už jste si mohli všimnout, oblečení a obuv značky pumy u nás na eshopu Unimoda rozhodně najdete. Né jen kvůli její popularitě, ale i díky kvalitnímu zpracování a neustálým posunem vpřed, který oblečení a obuv značky pumy dělají nejoblíbenějšími kousky na poli mody, mezi sportovci a především jejich ambasadory, ke kterým patří třeba i slavná zpěvačka Rihanna.

Přečtěte si více
15 01 / 2021
© admin

O Bag


Italská značka O Bag dobyla se svými ikonickými kabelkami současný módní svět již před několika lety, avšak nejednalo se o pouhý výstřelek, nýbrž o nestárnoucí trend, který vůbec nepolevuje, ba spíše naopak. Díky své originalitě a nesmírné variabilitě, ale zároveň vítané jednoduchosti, si O Bag kabelky zajistily stálé místo v hledáčku milovníků módy z celé planety. V tomto článku se pokusíme trochu nahlédnout „pod pokličku“ této fenomenální módní značky a poodhalit, v čem že právě vězí kouzlo jejich originality a nadčasovosti!

Přečtěte si více
29 06 / 2020
© rene

Unimoda Unboxing


Jedna z tváří českého světa módy nakoupila na Unimodě. O koho se jedná a co všechno si pořídila si ukážeme v dnešním článku.

Přečtěte si více
25 06 / 2020
© admin

Slavná herečka Svátková nakupuje na Unimodě


Popularita nakupování v secondhandech se v posledních letech rapidně zvýšila. To kvůli tomu, že tento způsob recyklace oblečení šetří nejen Vaše peníze, ale i životní prostředí. 

Přečtěte si více
03 06 / 2020
© admin

10 věcí, které musí mít v šatníku každá z Vás!


Určitě se Vám někdy stalo, že jste nevěděla, co si dát na sebe. V dnešním článku si ukážeme 10 kousků oblečení, které jsou základním kamenem každého šatníku.

Přečtěte si více
29 05 / 2020
© admin

Jak vrátit zboží zakoupené na Unimodě


Ať už je Vámi objednané zboží malé, poškozené, nebo prostě není podle Vašich představ, Unimoda Vám umožňuje jej vrátit a získat tak peníze nazpět. Jak to udělat se dozvíte v tomto článku.

Přečtěte si více
22 05 / 2020
© rene

100 let trendů Pánské Módy


V minulém článku jsme se podívali na nejdůležitější období a styly dámské módy. Dnes se zaměříme na pánské trendy za posledních 100 let. Schválně, jaký je Váš nejoblíbenější?

Přečtěte si více