Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP

Unimoda Blog

15 01 / 2021
© admin

O Bag


Italská značka O Bag dobyla se svými ikonickými kabelkami současný módní svět již před několika lety, avšak nejednalo se o pouhý výstřelek, nýbrž o nestárnoucí trend, který vůbec nepolevuje, ba spíše naopak. Díky své originalitě a nesmírné variabilitě, ale zároveň vítané jednoduchosti, si O Bag kabelky zajistily stálé místo v hledáčku milovníků módy z celé planety. V tomto článku se pokusíme trochu nahlédnout „pod pokličku“ této fenomenální módní značky a poodhalit, v čem že právě vězí kouzlo jejich originality a nadčasovosti!

Přečtěte si více
29 06 / 2020
© rene

Unimoda Unboxing


Jedna z tváří českého světa módy nakoupila na Unimodě. O koho se jedná a co všechno si pořídila si ukážeme v dnešním článku.

Přečtěte si více
25 06 / 2020
© admin

Slavná herečka Svátková nakupuje na Unimodě


Popularita nakupování v secondhandech se v posledních letech rapidně zvýšila. To kvůli tomu, že tento způsob recyklace oblečení šetří nejen Vaše peníze, ale i životní prostředí. 

Přečtěte si více
03 06 / 2020
© admin

10 věcí, které musí mít v šatníku každá z Vás!


Určitě se Vám někdy stalo, že jste nevěděla, co si dát na sebe. V dnešním článku si ukážeme 10 kousků oblečení, které jsou základním kamenem každého šatníku.

Přečtěte si více
29 05 / 2020
© admin

Jak vrátit zboží zakoupené na Unimodě


Ať už je Vámi objednané zboží malé, poškozené, nebo prostě není podle Vašich představ, Unimoda Vám umožňuje jej vrátit a získat tak peníze nazpět. Jak to udělat se dozvíte v tomto článku.

Přečtěte si více
22 05 / 2020
© rene

100 let trendů Pánské Módy


V minulém článku jsme se podívali na nejdůležitější období a styly dámské módy. Dnes se zaměříme na pánské trendy za posledních 100 let. Schválně, jaký je Váš nejoblíbenější?

Přečtěte si více
13 05 / 2020
© admin

100 let trendů dámské módy.


Móda se s námi táhne už od starověku, ale její největší rozvkět byl v minulém století. Za tu dobu se nesmírně vyvinula a my si ukážeme, jak jednotlivá období vypadala.

Přečtěte si více
11 05 / 2020
© admin

Jak funguje Unimoda


Hana Bulíčková z blogu stylunaproti.cz o nás napsala krásný a stručný článek, který rozhodně stojí za přečtení. Podívejte se na něj zde :)

Přečtěte si více
10 04 / 2020
© rene

71 věcí, co dělat v karanténě!


Kvůli celostátní karanténě nemůžeme vycházet ven a dny doma mohou být dlouhé. Proto jsme připravili článek, ve kterém Vám ukážeme 71 věcí, které můžete dělat, když se nudíte v karanténě.

Přečtěte si více
04 04 / 2020
© rene

Vázání kravaty


Existují stovky způsobů, jak uvázat kravatu. Jak některé z nich uvázat, kam je nosit, a k jakým typům obličeje se hodí, se dozvíte v tomto článku.

Přečtěte si více