Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Dune Boty

  0

  Premium značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace

  Dunová magie

  Založení a historie

  Značka DUNE byla založena v roce 1965 v Paříži francouzským návrhářem a vizionářem Jeanem Touitou. Jejím cílem bylo vytvořit kolekce s nadčasovým designem, čistými liniemi a detaily, které byly inspirovány Touitouovým nadšením pro umění, hudbu a kulturu.

  Od té doby se DUNE stala jedním z nejvýznamnějších módních a designových značek, které její ikonické tvary, minimalistické elegance a luxusní materiály nabízejí zákazníkům po celém světě.

  Výrobky

  DUNE je známa svými vizionářskými kousky, které jsou vyráběny z nejvyšší kvality koženého zboží a jsou neuvěřitelně odolné a přesto stylové. V nabídce má DUNE designové tašky, batohy, opasky, oblečení a mnoho dalších doplňků, které dávají každému outfitu elegantní a moderní vzhled. Každá kreativní kousky, které jsou pečlivě navrženy a vyrobeny, aby zákazníkům přinesly nekonečnou radost.

  Etika a trvale udržitelnost

  DUNE má dlouholetou zkušenost s prací s nejlepšími materiály, což znamená, že výrobky značky jsou velmi trvanlivé a mohou být udržovány v perfektním stavu po mnoho let. DUNE také spolupracuje s profesionálními koželuhářskými dílnami, aby se ujistila, že její produkty jsou vyráběny s ohledem na trvale udržitelné postupy.

  Zároveň DUNE respektuje práva zvířat a podporuje etickou výrobu. Její výrobky jsou vyrobeny z kožených a non-leather materiálů, což umožňuje zákazníkům naučit se více o trvalé udržitelnosti a problémech s kožešinami.

  Výsledkem je, že DUNE je jednou z nejvýznamnějších značek na světě, která nabízí nejen kvalitní produkty, ale také podporuje etickou výrobu a trvale udržitelné postupy.

  Momentálně nemáme žádné položky DUNE.
  Přihlaste se k odběru, abyste dostávali oznámení, kdy budou položky této značky publikovány.