Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Barva
 • Materiál
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Hugo Boss Šaty, Prádlo, Tenisky, Boty, Oblečení

  151

  Luxusní značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace
  Hugo Boss je německá módní značka založená v roce 1924 v Metzingenu. Zakladatelem značky byl Hugo Ferdinand Boss, který zpočátku vyráběl pracovní oděvy. Dnes se Hugo Boss specializuje na luxusní oblečení, obuv a parfémy pro muže i ženy. Značka se vyznačuje elegantními a moderními kolekcemi, často používajícími tmavé barvy jako černá a šedá. Mezi ikonické kousky značky patří mužské obleky a košile. Hugo Boss má také sportovní linii, která se věnuje oděvům a obuvi pro sportovní aktivity. Výrobky této značky jsou zpravidla cenově dostupné, ale stále se řadí do luxusního segmentu. Hugo Boss má své kamenné obchody po celém světě a také vlastní e-shop. Zajímavostí je, že během druhé světové války vyráběla firma uniformy pro nacistické vojáky. Královská rodina Velké Británie Hugo Boss považuje za oblíbenou značku.
  -62%
   
    1 222 Kč 464,422
  S
  Hugo Boss OUTLET

  Černé Šaty Bez Rukávů Pletené Hugo Boss Vel. S

  -31%
   
    1 092 Kč 763,965
  L
  Hugo Boss OUTLET

  Černé Pánské Tepláky Hugo Boss Vel. L

  -28%
   
    777 Kč 564,239
  EU L | L
  Hugo Boss SECOND
  HAND

  Hnědý Vlněný Dámský Rolák Hugo Boss Vel. L

  -4%
   
  1 222 Kč 1 182 Kč
  DE 36 | S
  Hugo Boss OUTLET

  Vlněné Pouzdrové šaty S Krátkým Rukávem Outlet

  -8%
   
  777 Kč 717 Kč
  DE 32 | XS
  Hugo Boss SECOND
  HAND

  černá Dámská Jarní Bunda Hugo Boss Secondhand

  -11%
   
  777 Kč 699 Kč
  58cm
  Hugo Boss OUTLET

  Modré Kšiltovka Hugo Boss

  -17%
   
    780 Kč 648,922
  EU l | L
  Hugo Boss OUTLET

  Modré Pánské Tepláky Hugo Boss Vel. L

  -50%
   
  1 999 Kč 1 000 Kč
  8let
  Hugo Boss OUTLET

  Modrý Dětský Komplet

  -52%
   
    444 Kč 215,369
  Hugo Boss OUTLET

  Hnědé Pásek Hugo Boss Outlet

  -16%
   
  666 Kč 566 Kč
  126
  Hugo Boss SECOND
  HAND

  Modrá Dětská Bunda Hugo Boss

  -5%
   
  969 Kč 929 Kč
  DE 40 | M
  Hugo Boss SECOND
  HAND

  Společenské Dámské Sako Hugo Boss Second Hand

  -59%
   
  555 Kč 228 Kč
  43/46
  Hugo Boss OUTLET

  Černé Ponožky Hugo Boss Vel. 43/46

  -4%
   
  888 Kč 858 Kč
  16 let
  Hugo Boss OUTLET

  Barevný Dětský Komplet Hugo Boss

  -16%
   
  1 260 Kč 1 060 Kč
  M
  Hugo Boss OUTLET

  Modré Pánské Tepláky Hugo Boss Vel. M

  -3%
   
  1 444 Kč 1 414 Kč
  EU 39 | 39
  Hugo Boss OUTLET

  Zelené Dámské Tenisky Hugo Boss Outlet Vel. 39

  -11%
   
  1 555 Kč 1 399 Kč
  EU 42 | 42
  Hugo Boss OUTLET

  Bílé Koženkové Pánské Tenisky Hugo Boss Vel. 42

  -38%
   
  165 Kč 103 Kč
  22cm
  Hugo Boss OUTLET

  Černé Ponožky Hugo Boss

  -28%
   
  2 888 Kč 2 100 Kč
  DE 44
  Hugo Boss OUTLET

  Modrý Vlněný Společenský Oblek Hugo Boss

   
  999 Kč
  XL
  Hugo Boss SECOND
  HAND

  Dámský Svetr

  -38%
   
  165 Kč 103 Kč
  24cm
  Hugo Boss OUTLET

  Černé Ponožky Hugo Boss Outlet

    Všechny kategorie

  Hugo Boss je německá firma pojmenována po svém zakladateli. Soustřeďovala se na výrobu každodenního oblečení. V dnešní době tato společnost vyrábí především pánské obleky. Jejich kvalita je samozřejmě velmi vysoká, protože Hugo Boss je jednou z nejluxusnějších značek. Existuje již 95 let a její historie nebyla vždy tak světlá.

  Historie

  V roce 1923 byla Hugem Ferdinandem Bossem, německým návrhářem, založena firma vyrábějící oblečení. O rok později si společně s dvěma spoluzakladateli postavil vlastní továrnu. Tam vyráběli trička, košile, vesty, pláštěnky, pracovní a sportovní oblečení, ale kvůli ekonomické krizi firma zkrachovala. V roce 1931 se chtěl dohodnout se svými důvěrníky, aby mu dali ještě jednu šanci. A skutečně svůj bussines začal znovu s 6 šicími stroji. Tohoto roku se Boss přidal do Národně socialistické německé dělnické strany (NSDAP). Díky tomu získal různé výhody a jeho firma se mohla rozrůstat. Poté se přidal ještě do DAF, RLB a NSV. Po potvrzení členství ve všech těchto organizací jeho výdělek vzrostl z 40 Říšských marek na 3,3 milionu Říšských marek. To také díky tomu, že ve svých reklamách uváděl, že je zásobovačem Nacistických uniform od roku 1924, ale je velká možnost, že je začal zásobovat až v roce 1928. To kvůli tomu, že téhož roku se stal poprvé oficiálním zásobovatelem uniforem do různých národních stran, např. SA, Hitlerjugend, NSKK a podobné.

  Ve třetí čtvrtině roku 1932 byla členem SS Karlem Diebitschem navrhnuta celá černá SS uniforma. Hugo Boss byla jednou z firem, které tyto kusy oblečení vyráběly. Od roku 1938 se firma zaměřovala také na výrobu Wehrmachtových uniforem. Během druhé světové války Boss zaměstnával přes 140 pracovníků a většina z nich byly ženy. K tomu zde pomáhalo ještě 40 francouzských válečných zajatců.

  Kvůli jeho brzkému členství v NSDAP a podporou vyjádřenou k SS byl odsouzen jako aktivista a podporovatel Nacistické strany. V roce 1946 byl zbaven volebního práva, možnosti provozovat svůj bussines a musel zaplatit velkou pokutu. Nicméně se Boss odvolal a byl přesunut do kategorie následovníka, což je nižší, než aktivista. Roku 1948 zemřel, ale jeho podnik přežil.

  V roce 2011 společnost prohlásila „Profound regret to those who suffered harm or hardship at the factory run by Hugo Boss under National Socialist rule.“ Do češtiny se tato věta překládá jako „hluboké lítosti vůči těm, kteří utrpěli újmu nebo utrpení v továrně, kterou provozoval Hugo Boss za vlády Národních socialistů“

  Výrobky

  Po druhé světové válce se výroba přesunula z uniforem na pracovní šaty a o deset let později dostala svou první zakázku na pánské obleky. V dnešní době je toto Bossův standard. Pánské obleky šité s tou největší precizností, s jakou to jen jde. Jeho šaty jsou vždy vyrobeny z luxusních látek a jsou bezchybně střiženy. Tato společnost samozřejmě nevyrábí jenom vysoce společenské pánské oblečení, ale i kvalitní trika, kraťasy, košile, boty a různé doplňky. Ty jsou vyráběny v různých lokalitách, včetně vlastních výrobních závodů v Itálii, Polsku, Turecku a Spojených státech.

  Jejich výrobky kombinují kvalitní a náročný design s etickými standardy a dodržováním požadavků na ochranu životního prostředí a zdraví. Jasné pokyny, dobré znalosti a dialogy s partnery pomáhají společnosti HUGO BOSS zajišťovat správnost jejich každodenních rozhodnutí. Prostřednictvím tohoto přístupu prosazují inovativní a udržitelná řešení, která naplňují potenciál jejich možností. HUGO BOSS vždy používal vysoce kvalitní materiály a techniky zpracování. Tím zajistil dlouhotrvající produkty. Všude tam, kde to aspekty kvality dovolují, si vybírají udržitelnější materiály. Společnost je proti jak testům na zvířatech, tak nevhodným chovům zvířat a chovným metodám. Když jejich materiály mají živočišný původ, jako je kůže nebo vlna, striktně se řídí uznávanými standardy dobrých životních podmínek zvířat a biologické rozmanitosti, které uznává Washingtonská úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a rostlin.

  Kolekce

  Produkty Hugo Boss jsou rozděleny na dvě hlavní značky. Jedna z nich se jmenuje BOSS, druhá nese název HUGO. Značka BOSS se tedy zaměřuje především na pánské obleky a dámské šaty. Mužská výrobní linie funguje od roku 1970 a ženská byla přidána až v roce 2000. Oblečení této značky je vždy prémiové a dosahuje té nejvyšší kvality.

  Druhou značkou je BOSS Orange. Ta se stejně jako předchozí zaměřuje jak na pánské od roku 1999, tak dámské oblečení od roku 2005. Vyrábí především denimové oblečení, které se dá nosit každý den. Ovšem Hugo Boss je značka, která je známá především kvůli oblečení vysokého stylu, a tak se oranžová výrobní linie netěšila velké popularitě. V roce 2010 se společnost rozhodla tuto výrobní linii znovu otevřít a konečně se chytila úspěchu. Od roku 2018 je známá pod názvem BOSS Casual.

  Další výrobní linií je BOSS Green. Která byla dříve známá jako BOSS Sport. Obsahuje různé oblečení golfového stylu, například polo trika a podobné. Od roku 2018 je známá pod názvem BOSS Athleisure. Značka HUGO se od roku 1993 zaměřuje na mužské, a od roku 1998 dámské oblečení. Vyrábí především kousky, které nejsou z denimu, ale přesto si je na sebe můžeme vzít každý den. Trika, kalhoty, obuv… zkrátka cokoliv, v čem se budete cítit pohodlně.

  Poslední výrobní řadou je BOSS Bottled. Jedná se o parfémovou linii, která byla spuštěna v roce 1998. Od té doby se ale všechno pomíchalo a parfémy dnes vycházejí i pod značkami Green a Orange.

  Obchody

  Jednou z nejznámějších firem vyrábějící oblečení vysokého stylu je právě Hugo Boss. Její prodejny jsou všude, kde je potřeba být oblečen na vysoké úrovni. To oblečení od této firmy garantovaně zajistí. Od roku 1923 uplynula dlouhá doba a tato firma se ohromně rozrostla. V dnešní době vlastní přes více než 1 100 kamenných obchodů po celém světě. Celkově zaměstnává asi 14 600 zaměstnanců a její tržba za rok 2018 činila 2,8 miliardy EUR.

  Shrnutí a závěr

  Hugo Boss je stálou kvalitou. Již 95 let vyrábějí oblečení a vědí, jak na to. I přes jejich stinnou historii zapletenou s nacistickým Německem je dnes jednou z nejuznávanějších a nejznámějších firem produkujících pánské obleky. Mimo ty ovšem vyrábí i volnočasová trika, kraťasy, obuv, doplňky… Vyrábějí i své vlastní parfémy, které mimochodem krásně voní. Jeden ze zelené řady vlastním a od okolí neslýchávám nic jiného, než chválu. I přes to, že je občas těžké se vyznat v tom, do jaké kolekce a jaké výrobní linie onen kus oblečení/parfému patří, protože se jejich názvy často střídají, je Hugo Boss jednou z nejjistějších a nejspolehlivějších producentů oblečení vysokého stylu a je na něj vždy spoleh.

  Oznamte mi nové kusy této značky