Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Barva
 • Materiál
 • Vyčistit Filtr
 • Filtr
 • Velikost
  přibližné velikosti
  Obuv(Zhruba odpovídá)
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Hugo Boss Vyprodej Bundy, Tenisky, Prádlo, Šaty, Oblečení, Boty

  920

  Luxusní značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace

  Výkonný Hugo Boss

  Hugo Boss je renomovaná značka, která představuje sofistikovanost, modernost a luxus. Tato značka je známá svými vysokokvalitními kousky, které jsou navrženy tak, aby vyjadřovaly silnou a sebevědomou osobnost.

  Zakládající Informace

  Hugo Boss byl založen v roce 1924 v Metzingen, Německo, původně se specializoval na výrobu pracovních oděvů. Po druhé světové válce se značka zaměřila na módu a nyní je jednou z předních globálních značek v oblasti luxusní módy a doplňků.

  Hugo Boss - Ikona Luxusu a Elegance

  Hugo Boss nabízí širokou škálu produktů, od mužských a ženských oblek, přes sportovní oblečení až po parfémy a doplňky. Jejich produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu, nadčasový design a dokonalé řemeslné zpracování.

  Každý kus oblečení od Hugo Boss je navržen s ohledem na detaily, aby zákazníci mohli být jisti, že dostávají to nejlepší. Značka je také známá svým závazkem ke kreativitě a inovacím, což se odráží v jejich stále se vyvíjejících kolekcích.

  Designy, Které Definují Módu

  Designy Hugo Boss jsou moderní, elegantní a nadčasové. Její oblečení a doplňky jsou navrženy tak, aby vyjadřovaly silnou a sebevědomou osobnost, která je charakteristická pro značku.

  S Hugo Boss můžete očekávat, že budete vždy vypadat stylově a cítit se sebevědomě. Je to značka, která ztělesňuje moderní luxus a eleganci.

  -91%
  Hugo Boss Pánské Šedé Chinos Kalhoty Slim Fit
  Koupit
   
    222 Kč 22 Kč
  DE 54 | XL Hugo Boss Pánské Šedé Chinos Kalhoty Slim Fit
  -90%
  Hnědé Pánské Kalhoty Rovné Hugo Boss Vel. 29/34
  Koupit
   
    555 Kč 56 Kč
  EU 29/34 | XXS Hnědé Pánské Kalhoty Rovné Hugo Boss Vel. 29/34
  -91%
  Barevná Pánská Košile
  Koupit
   
    924 Kč 92 Kč
  51cm | M Barevná Pánská Košile
  -17%
  Pánská Košile Modrá Hugo Boss Vel. XL
  Koupit
   
  122 Kč 102 Kč
  XL Pánská Košile Modrá Hugo Boss Vel. XL
  -24%
  Ponožky Oranžové Hugo Boss Outlet Vel. 39/42
  Koupit
   
  168 Kč 128 Kč
  EU 39/42 Ponožky Oranžové Hugo Boss Outlet Vel. 39/42
  -18%
   Ponožky Černé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč 138 Kč
  27cm Ponožky Černé Hugo Boss
  -66%
  Bílé Chybí štítek Ponožky Hugo Boss
  Koupit
   
  444 Kč 154 Kč
  Bílé Chybí štítek Ponožky Hugo Boss
  -68%
  Černé Chybí štítek Ponožky Hugo Boss
  Koupit
   
  488 Kč 158 Kč
  Černé Chybí štítek Ponožky Hugo Boss
  -50%
  Šedé Vlněné Pánské Kalhoty Hugo Boss Vel. 50
  Koupit
   
  333 Kč 167 Kč
  EU 50 | L Šedé Vlněné Pánské Kalhoty Hugo Boss Vel. 50
   Ponožky Bílé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  18cm Ponožky Bílé Hugo Boss
   Ponožky Šedé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  25cm Ponožky Šedé Hugo Boss
   Ponožky Bílé Outlet
  Koupit
   
  168 Kč
  18cm Ponožky Bílé Outlet
  Ponožky Černé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  23cm Ponožky Černé Hugo Boss
  Ponožky Šedé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  24cm Ponožky Šedé Hugo Boss
  Ponožky Černé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  23cm Ponožky Černé Hugo Boss
  Ponožky Černé
  Koupit
   
  168 Kč
  27cm Ponožky Černé
  Ponožky Černé Hugo Boss
  Koupit
   
  168 Kč
  24cm Ponožky Černé Hugo Boss
    Všechny kategorie


  Všechny Značky

  Hugo Boss je německá firma pojmenována po svém zakladateli. Soustřeďovala se na výrobu každodenního oblečení. V dnešní době tato společnost vyrábí především pánské obleky. Jejich kvalita je samozřejmě velmi vysoká, protože Hugo Boss je jednou z nejluxusnějších značek. Existuje již 95 let a její historie nebyla vždy tak světlá.

  Historie

  V roce 1923 byla Hugem Ferdinandem Bossem, německým návrhářem, založena firma vyrábějící oblečení. O rok později si společně s dvěma spoluzakladateli postavil vlastní továrnu. Tam vyráběli trička, košile, vesty, pláštěnky, pracovní a sportovní oblečení, ale kvůli ekonomické krizi firma zkrachovala. V roce 1931 se chtěl dohodnout se svými důvěrníky, aby mu dali ještě jednu šanci. A skutečně svůj bussines začal znovu s 6 šicími stroji. Tohoto roku se Boss přidal do Národně socialistické německé dělnické strany (NSDAP). Díky tomu získal různé výhody a jeho firma se mohla rozrůstat. Poté se přidal ještě do DAF, RLB a NSV. Po potvrzení členství ve všech těchto organizací jeho výdělek vzrostl z 40 Říšských marek na 3,3 milionu Říšských marek. To také díky tomu, že ve svých reklamách uváděl, že je zásobovačem Nacistických uniform od roku 1924, ale je velká možnost, že je začal zásobovat až v roce 1928. To kvůli tomu, že téhož roku se stal poprvé oficiálním zásobovatelem uniforem do různých národních stran, např. SA, Hitlerjugend, NSKK a podobné.

  Ve třetí čtvrtině roku 1932 byla členem SS Karlem Diebitschem navrhnuta celá černá SS uniforma. Hugo Boss byla jednou z firem, které tyto kusy oblečení vyráběly. Od roku 1938 se firma zaměřovala také na výrobu Wehrmachtových uniforem. Během druhé světové války Boss zaměstnával přes 140 pracovníků a většina z nich byly ženy. K tomu zde pomáhalo ještě 40 francouzských válečných zajatců.

  Kvůli jeho brzkému členství v NSDAP a podporou vyjádřenou k SS byl odsouzen jako aktivista a podporovatel Nacistické strany. V roce 1946 byl zbaven volebního práva, možnosti provozovat svůj bussines a musel zaplatit velkou pokutu. Nicméně se Boss odvolal a byl přesunut do kategorie následovníka, což je nižší, než aktivista. Roku 1948 zemřel, ale jeho podnik přežil.

  V roce 2011 společnost prohlásila „Profound regret to those who suffered harm or hardship at the factory run by Hugo Boss under National Socialist rule.“ Do češtiny se tato věta překládá jako „hluboké lítosti vůči těm, kteří utrpěli újmu nebo utrpení v továrně, kterou provozoval Hugo Boss za vlády Národních socialistů“

  Výrobky

  Po druhé světové válce se výroba přesunula z uniforem na pracovní šaty a o deset let později dostala svou první zakázku na pánské obleky. V dnešní době je toto Bossův standard. Pánské obleky šité s tou největší precizností, s jakou to jen jde. Jeho šaty jsou vždy vyrobeny z luxusních látek a jsou bezchybně střiženy. Tato společnost samozřejmě nevyrábí jenom vysoce společenské pánské oblečení, ale i kvalitní trika, kraťasy, košile, boty a různé doplňky. Ty jsou vyráběny v různých lokalitách, včetně vlastních výrobních závodů v Itálii, Polsku, Turecku a Spojených státech.

  Jejich výrobky kombinují kvalitní a náročný design s etickými standardy a dodržováním požadavků na ochranu životního prostředí a zdraví. Jasné pokyny, dobré znalosti a dialogy s partnery pomáhají společnosti HUGO BOSS zajišťovat správnost jejich každodenních rozhodnutí. Prostřednictvím tohoto přístupu prosazují inovativní a udržitelná řešení, která naplňují potenciál jejich možností. HUGO BOSS vždy používal vysoce kvalitní materiály a techniky zpracování. Tím zajistil dlouhotrvající produkty. Všude tam, kde to aspekty kvality dovolují, si vybírají udržitelnější materiály. Společnost je proti jak testům na zvířatech, tak nevhodným chovům zvířat a chovným metodám. Když jejich materiály mají živočišný původ, jako je kůže nebo vlna, striktně se řídí uznávanými standardy dobrých životních podmínek zvířat a biologické rozmanitosti, které uznává Washingtonská úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a rostlin.

  Kolekce

  Produkty Hugo Boss jsou rozděleny na dvě hlavní značky. Jedna z nich se jmenuje BOSS, druhá nese název HUGO. Značka BOSS se tedy zaměřuje především na pánské obleky a dámské šaty. Mužská výrobní linie funguje od roku 1970 a ženská byla přidána až v roce 2000. Oblečení této značky je vždy prémiové a dosahuje té nejvyšší kvality.

  Druhou značkou je BOSS Orange. Ta se stejně jako předchozí zaměřuje jak na pánské od roku 1999, tak dámské oblečení od roku 2005. Vyrábí především denimové oblečení, které se dá nosit každý den. Ovšem Hugo Boss je značka, která je známá především kvůli oblečení vysokého stylu, a tak se oranžová výrobní linie netěšila velké popularitě. V roce 2010 se společnost rozhodla tuto výrobní linii znovu otevřít a konečně se chytila úspěchu. Od roku 2018 je známá pod názvem BOSS Casual.

  Další výrobní linií je BOSS Green. Která byla dříve známá jako BOSS Sport. Obsahuje různé oblečení golfového stylu, například polo trika a podobné. Od roku 2018 je známá pod názvem BOSS Athleisure. Značka HUGO se od roku 1993 zaměřuje na mužské, a od roku 1998 dámské oblečení. Vyrábí především kousky, které nejsou z denimu, ale přesto si je na sebe můžeme vzít každý den. Trika, kalhoty, obuv… zkrátka cokoliv, v čem se budete cítit pohodlně.

  Poslední výrobní řadou je BOSS Bottled. Jedná se o parfémovou linii, která byla spuštěna v roce 1998. Od té doby se ale všechno pomíchalo a parfémy dnes vycházejí i pod značkami Green a Orange.

  Obchody

  Jednou z nejznámějších firem vyrábějící oblečení vysokého stylu je právě Hugo Boss. Její prodejny jsou všude, kde je potřeba být oblečen na vysoké úrovni. To oblečení od této firmy garantovaně zajistí. Od roku 1923 uplynula dlouhá doba a tato firma se ohromně rozrostla. V dnešní době vlastní přes více než 1 100 kamenných obchodů po celém světě. Celkově zaměstnává asi 14 600 zaměstnanců a její tržba za rok 2018 činila 2,8 miliardy EUR.

  Shrnutí a závěr

  Hugo Boss je stálou kvalitou. Již 95 let vyrábějí oblečení a vědí, jak na to. I přes jejich stinnou historii zapletenou s nacistickým Německem je dnes jednou z nejuznávanějších a nejznámějších firem produkujících pánské obleky. Mimo ty ovšem vyrábí i volnočasová trika, kraťasy, obuv, doplňky… Vyrábějí i své vlastní parfémy, které mimochodem krásně voní. Jeden ze zelené řady vlastním a od okolí neslýchávám nic jiného, než chválu. I přes to, že je občas těžké se vyznat v tom, do jaké kolekce a jaké výrobní linie onen kus oblečení/parfému patří, protože se jejich názvy často střídají, je Hugo Boss jednou z nejjistějších a nejspolehlivějších producentů oblečení vysokého stylu a je na něj vždy spoleh.

  Oznamte mi nové kusy této značky