Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Intropia Oblečení

  0

  Premium značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace

  Stylová Intropia

  Značka Intropia je synonymem pro sofistikovanou eleganci a kreativitu. Zároveň se vyznačuje smyslem pro detail a nekompromisní kvalitou. Každá jednotlivá kolekce je výsledkem pečlivého a důkladného výběru materiálů a jedinečných designů.

  Historie značky Intropia

  Značka Intropia byla založena v roce 1994 pod názvem Hoss Intropia. Tato španělská módní značka byla založena designérkou Constancí Ballesteros. Původně v Madridu, Španělsko, se od té doby úspěšně rozšířila do mnoha dalších zemí po celém světě.

  Filosofie značky

  Značka Intropia usiluje o to, aby každá žena, která nosí její oblečení, cítila své jedinečné já a byla si vědoma své přirozené krásy. Design Intropia bohatě hraje s materiály, barvami a tvary, vytváří tak jednotlivé kousky, které se nevyznávají v přechodných trendech, ale spíše v nezávislém a bezčasovém stylu.

  Současnost značky Intropia

  Intropia je dnes jedním z předních jmen španělské módy, které je známé svými originálními a atraktivními designy. Vedle své původní dámské kolekce značka také nabízí nádherné šperky, stylové doplňky a luxusní svatební šaty. Intropia je zkrátka značkou pro moderní ženu, která chce být krásná, cítit se dobře a vyjádřit svůj jedinečný styl.

  Momentálně nemáme žádné položky intropia.
  Přihlaste se k odběru, abyste dostávali oznámení, kdy budou položky této značky publikovány.