Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Joseph Ribkoff Oblečení

  0

  Premium značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace

  Stylový Mistr - Joseph Ribkoff

  Založení značky

  Joseph Ribkoff je módní značka, která byla založena v roce 1957 v Kanadě. Joseph Ribkoff stojí za návrhem a výrobou ženských oděvů, které jsou obecně známé pro svůj špičkový design a kvalitu.

  Historie značky

  Značka Joseph Ribkoff se právě přes padesát let angažuje v oblasti módy. Sídlí v Montrealu a je velmi známá po celém světě. Joseph Ribkoff se specializuje na elegantní a jedinečné kousky, které vám dodají sebevědomí pro každou příležitost.

  Jeho tvorba je navržena tak, aby tvarovala tělo a zároveň byla pohodlná. Výsledkem je prolhaný, ale přitažlivý vzhled, ze kterého se mohou cítit dobře ženy v každém věku. Joseph Ribkoff se vždy snažil naučit a vnést do módy něco nového, co by oslovilo jeho zákazníky.

  Joseph Ribkoff se neustále rozvíjí a mění se. Neustále hledají způsoby, jak vylepšit své modely a vyhovět všem zákaznicím. Výsledkem je kolekce, která se skládá z různých stylů, vzorů, materiálů a velikostí.

  Jeho kreativita nezná hranic a to se odráží v různých módnych přehlídkách. V posledních letech jsou jeho kolekce prezentovány na přehlídkách v New Yorku, Paříži, Londýně a Miláně.

  Jakýmkoliv způsobem není možné popsat eleganci a jedinečnost za jeho designem, ale je jisté, že Joseph Ribkoff je jasnou volbou pro každou ženu, která hledá výjimečné kousky, které ji odliší od ostatních.

  Momentálně nemáme žádné položky Joseph Ribkoff.
  Přihlaste se k odběru, abyste dostávali oznámení, kdy budou položky této značky publikovány.