1
0
Řazení
newest
most-popular
highest-price
lowest-price
Pohlaví
0
1
Dospělý
1
0
Velikost
přibližné velikosti
Obuv(Zhruba odpovídá)

Ralph Lauren Oblečení

Oznamte mi nové kusy této značky
Není nutná registrace
-13%
Luxusní Mistrovské Dámské Sandály
788 Kč 688 Kč
6 | 39
Ralph Lauren OUTLET
-26%
Luxusní Vojenská Prošívaná Pánská Bunda
2 999 Kč 2 249 Kč
L
Ralph Lauren SECOND
HAND
-30%
Nádherná Dětská Modrá Bunda
644 Kč 451 Kč
14-16
Ralph Lauren SECOND
HAND
-25%
Luxusní Geniální Dámský Svetr
684 Kč 514 Kč
L
Ralph Lauren SECOND
HAND
-27%
Luxusní Osvěžující Dámské Pantofle
755 Kč 555 Kč
9 | 42
Ralph Lauren OUTLET
-76%
Nádherné Okouzlující Letní Šaty
3 900 Kč 940 Kč
XS
Ralph Lauren OUTLET
-66%
Luxusní Okázalé Pánské Tenisky Ralph Lauren
3 360 Kč 1 144 Kč
EU 40 | 40
Ralph Lauren OUTLET
-45%
Pohodlný Perfektní Pánský Svetr
761 Kč 419 Kč
XL
Ralph Lauren OUTLET
-31%
Luxusní Dlouhé Rukávy Pánské Polo
555 Kč 387 Kč
M
Ralph Lauren SECOND
HAND
-15%
Luxusní Casual Dámské Džíny Ralph Lauren
1 222 Kč 1 039 Kč
25 | S
Ralph Lauren OUTLET
-26%
Luxusní Dětské Džíny
180 Kč 135 Kč
16
Ralph Lauren OUTLET
-70%
Nenápadné Městské Pánské Sako
3 555 Kč 1 078 Kč
XL
Ralph Lauren OUTLET
-41%
Brilantní Dámské Džíny Ralph Lauren
999 Kč 599 Kč
26 | S
Ralph Lauren OUTLET
-15%
Luxusní Pánské Elegantní Kalhoty Ralph Lauren
1 360 Kč 1 156 Kč
31/32 | M
Ralph Lauren OUTLET
-41%
Luxusní Nádherné Pánské Kapsáče
999 Kč 599 Kč
37cm | XS
Ralph Lauren OUTLET
-26%
Luxusní Vlněný Pánský Svetr Pruhy
192 Kč 142 Kč
XL
Ralph Lauren SECOND
HAND
-36%
Luxusní Bavlněné Dětské Kalhoty
180 Kč 117 Kč
18
Ralph Lauren SECOND
HAND
-60%
Pánské  Neobvyklé Pohodlné Džíny
810 Kč 324 Kč
38/34 | XL
Ralph Lauren OUTLET
-36%
Neuvěřitelné Luxusní Dámské Džíny
655 Kč 424 Kč
14 | S
Ralph Lauren OUTLET

Ralph Lauren je americká firma pojmenovaná po svém zakladateli. Vyrábí oblečení střední třídy až po velmi luxusní zboží, které se pohybuje ve vysoké cenové kategorii. Je velmi známá pro své špičkově ušité oblečení, geniální marketing a distribuci jejich produktů ve čtyřech kategoriích: vzhled, domov, doplňky a parfémy. S dlouholetou tradicí a vynikající zkušeností společnost Ralph Lauren nabízí nespočetné množství produktů, které Váš život udělají doslova luxusním.

Historie

Ralph Lifshitz byl narozen roku 1939 v New Yorském Bronxu v židovské rodině. Jeho otec byl umělcem, který maloval stavby. Je nejmladším ze svých tří sourozenců – dvou bratrů a jedné sestry. V roce 1957 nastoupil na Univerzitu města New York, kde studoval bussines. Po dvou letech propadl a ke studiu se již nevrátil. Poté, co se vrátil z americké armády šel do práce. Poprvé dělal pro společnost Brooks Brothers, což je nejstarší obchod s oblečením v USA. Poté nastoupil jako prodavač v obchodu s textilem. Ralph Lauren Corporation začala v roce 1967 s mužskými kravatami.

Ve 28 letech Lauren pracoval pro výrobce kravat Beaua Brummella, kde přesvědčil prezidenta společnosti, aby mu umožnil začít vlastní linii oblečení. Kvůli jeho zájmu ve sportech pojmenoval Ralph Lauren svou první produktovou linii Polo. V roce 1968 pracoval z jediného pokoje v Emipire State Builiding a sám rozvážel jeho zboží do obchodů. Následující rok začala společnost Bloomingdale’s prodávat Laurenovo oblečení v samostatné exkluzivní kolekci. V roce 1971 byla vytvořena nová linie ušitého zboží pro ženy. Ta poprvé odhalila slavné logo této firmy – hráče póla, které se na začátku objevovalo pouze na rukávech. Stejným rokem byla také otevřena první Ralph Lauren pobočka v Kalifornii. Jednalo se o vůbec první kamenný obchod samostatného amerického návrháře. V roce 1974 se účastnil navrhování kostýmu k filmu Velký Gatsby. Mužské obsazení oblékl do oblečení z výrobní linie Polo – trika, obleky a svetry s designem 20. let 20. století. Díky tomu se o Laurenovi začalo šířit povědomí a jednalo se o jeho debutový rok.

Výrobky

Tuto firmu by se dalo označit za průkopnickou. Ralph Lauren se nebál neznámého a udělal spoustu věcí, ke kterým se nikdo jiný neodvážil. Už jenom tím, že šel za generálním ředitelem společnosti a požádal ho o vlastní kolekci oblečení prokázal velkou odvahu. Jako první si také založil svůj vlastní obchod coby návrhář. Stejně tak se Ralph Lauren nebál s prodáváním jeho zboží. Škála, na které se různorodost jeho produktů pohybuje je neuvěřitelná. Trika, košile, saka, obuv, parfémy, šály, brýle. Ovšem nejde pouze o druh oblečení, ale i o jeho užití. I přes to, že se oblečení od tohoto návrháře nosí na honosné události, například předávání Oscarů, firma má velké sportovní zázemí a sporty podporuje ve velké míře. Zároveň se tato firma dohodla s americkým olympijským výborem na tom, aby se stala oficiálním sponzorem dodávajícím oblečení. Podnik má několik produktových řad, kterým také přiřazuje své kolekce. Na ty se podíváme v dalším odstavci.

Kolekce

Ralph Lauren nabízí hned několik výrobních řad svého oblečení a jejich druhy jsou naprosto odlišné. Vyrábí všechno přes obleky, košile, polobotky, šaty, tenisky, trička, spodní prádlo, každodenní oblečení, denimové oblečení až po parfémy a vybavení domácnosti.

Společnost nabízí dvě hlavní řady. Ralph Lauren Collection for women (kolekce pro ženy) byla spuštěna roku 1971 a nabízí všechno od ručně ušitých večerních šat až po sportovní vybavení. V roce 1994 vznikla řada Ralph Lauren Purple Label specializující se na mužské oblečení. Konkrétně na ručně vyměřené obleky, které jsou dále ručně vyšívány. Na zakázku také dělají potahy na nábytek. Mimo jiné sem patří i obuv a sportovní oblečení. Výrobní řada Ralph Lauren Watches and Fine Jewlery se specializuje, jak je uvedeno v názvu, hodinky a šperky. Společně s firmou, která vyrábí luxusní doplňky, spustil Ralph Lauren novou kolekci těchto časových kousků. V roce 2010 představil také kolekci šperků.

Polo Ralph Lauren bylo první spuštěnou řadou této firmy. Specializovalo se na šití a výrobu oblečení s klasickým americkým vzhledem. Ten jí také zaručil zasloužený úspěch. Její výrobky jsou globálně (ze všech ostatních řad) požadovány nejvíce. V roce 2014 byla spuštěna také řada Women’s Polo, tedy dámské provedení této linky.

Polo Sport bylo spuštěno v roce 1992. Specializuje se na výrobu oblečení pro sporty a fitness. V roce 2014 Ralph Lauren představil své nové PoloTech Shirt, které je údajně vybaveno chytrou bavlnou, která dokáže pohlcovat robustní biometrii jejího nositele.

Poslední řada, kterou si představíme z dalších asi deseti, se jmenuje Double RL, tedy Dvojité RL. Tak je pojmenována, protože tuto řadu vymýšlel Ralph Lauren společně se svou ženou Ricky Laurenovou. Tato výrobní linka se zaměřuje na výrobu denimových a vintage kousků. Mimo jiné vyrábí i sportovní oblečení inspirované pracovním a armádním vzhledem. Ralph Lauren vlastní mimo jiné i restauraci. V roce 1999 byla postavena hned vedle jeho obchodu v Michiganu. V srpnu 2014 byla otevřena i Ralphova kavárna na druhém patře Newyorského vlajkového obchodu a v lednu 2015 vedle něj přibyl také The Polo Bar.

Obchody

Za dlouhé roky podnikání si Ralph Lauren vybudoval obchodní síť po celém světě. V roce 2016 společnost operovala přibližně s 493 vlastními kamennými obchody v různých státech na světě a s hlavním sídlem v New Yorku. Samotný Ralph Lauren poté operuje ve vlajkových obchodech. V roce 2017 tato společnost zaměstnávala až 18 tisíc zaměstnanců v jejich obchodní síti v Česku, Španělsku, Indii, Japonsku, Americe, Brazílii.. zkrátka kdekoliv na světě. Není to žádná malá firma. Ba naopak se Ralph Lauren pyšní tím, že jeho společnost je jednou z největších ve svém oboru. Její tržba je také nemalá, za rok 2018 činila celkově 6,5 miliardy $.

Shrnutí a závěr

Nemusíme říkat Marco, abychom slyšeli Polo. Stačí totiž říct Ralph Lauren. Ikonické tričko pro tuto značku je s námi už desítky let a stále jej nosíme rádi. Obzvlášť od této firmy. Díky jejímu zpracování, kvalitě, užití luxusní bavlny a velmi pohodlnému střihu si můžeme takové Polo vzít kamkoliv. Do práce, ale i na večerní procházku po pláži. Nejen polo, ale i všechny ostatní výrobky firmy Ralph Lauren mají neporovnatelnou kvalitu. Rozsah zboží je neuvěřitelný, od obleků až po parfémy. Navíc, logo s hráčem póla pozná na dálku s přehledem každý. Zkuste si u nás na webu najít Laurenovo legendární Polo, boty, nebo šaty. Třeba se Vám poštěstí.

Oznamte mi nové kusy této značky