Unimoda.cz na Firmy.cz

GLAMI TOP Hodnocení obchodu na Zboží.cz
 • Stav
  4
  1
  0
  0
  5
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price
 • Pohlaví
  0
  1
 • Dospělý
  1
  0
 • Řazení
  newest
  most-popular
  highest-price
  lowest-price

 • Trussardi Oblečení

  0

  Luxusní značka
  Oznamte mi nové kusy této značky
  Není nutná registrace

  Stylová Trussardi: Italská kvalita, která zůstává navždy

  Založení značky:

  Trussardi byla založena v roce 1911, když tehdy pouhých 25letý Dante Trussardi začal vyrábět rukavice v Bergamu v Itálii. Postupem času se však značka rozrostla a začala vyrábět i jiné kožené produkty, jako kabelky, boty a pásky. Trussardi se později stal jednou z nejvýznamnějších italských značek v oblasti módy a luxusního zboží. Dnes značka nabízí celou škálu produktů, od oblečení až po parfémy, s cílem poskytnout svým zákazníkům jedinečný italský styl.

  Kvalitní výroba z Itálie:

  Trussardi dbá na to, aby byly všechny jeho produkty vyrobeny s největší precizností a kvalitou. Značka spolupracuje pouze s prověřenými italskými výrobci, kteří poskytují ty nejkvalitnější kožené materiály. Trussardi vyrábí nejen módní oblečení, ale také luxusní kožené kabelky, pásky, boty a další doplňky pro muže i ženy.

  Trussardi: značka pro každou příležitost

  Trussardi nabízí oblečení a doplňky pro různé příležitosti. Můžete si vybrat ze sportovních i elegantních modelů, od klasických košil a saka až po moderní kožené bundy a trička s potiskem. Značka je oblíbená mezi slavnými osobnostmi a celebritami a nabízí značky pro muže i ženy.

  Pokud hledáte značku, která nabízí jedinečný italský styl, a kvalitu, na kterou se můžete spolehnout, určitě zvažte investici do ně čeho z nabídky značky Trussardi.

  Momentálně nemáme žádné položky Trussardi.
  Přihlaste se k odběru, abyste dostávali oznámení, kdy budou položky této značky publikovány.