Marc Cain eshop

text_none_author 2016-09-05

Cain zabil Abela, to víme všichni. Zkrátka konkurence. Marc Cain se naštěstí při cestě k vrcholu obešel bez krve - jeho oblečení bylo totiž o začátku exkluzivní. Nepatří sice mezi úzkou špičku světového trhu s oblečením, objevovat taje jeho impéria může ale být i přes to všechno zajímavé. Ještě zajímavější pak zakoupit si u nás nějaký jeho kousek.

 

Méně známá, ale neméně exkluzivní dámská německá značka, která byla založena v roce 1973. Firma byla původně založená v Itálii a se svým italským šmrncem a německou přesností se jedná o jednu z nejžádanějších značek v Evropě, kde se také prodá 90% veškerého vyrobeného zboží. Tato firma nejenom, že se specializuje na evropský trh v prodeji, ale také ve výrobě.

Všechny látky této značky jsou 100% německého nebo italského původu a následné sestavení oděvů se odehrává v Rumunsku, nebo Maďarsku, což zajišťuje vysokou kvalitu oděvů této značky. Marc Cain podporuje hlavně dámskou přirozenost a zároveň jedinečnost každé jednotlivé zákaznice. S velkým důrazem na detail každého modelu je to dokonalou kombinací umění a účelnosti, ve kterém se každá žena vždy cítí být svým nejlepším já.

Od návrhu na papíře až na pult sice procestují Cainovy kousky zhruba devět set zemí, výsledek ale rozhodně stojí za to.

Tags:
comments powered by Disqus